Sineklik Bilgi

Sineklik Bilgilendirme Makaleleri

Ahşap Pencereye Sineklik Takılabilir mi?

Ahşap Pencereye Sineklik Takılabilir mi?

Gaziantep sineklik modelleri üreten firmamıza ahşap pencere sinekliği üzerine oldukça telefon gelmektedir. "Ahşap pencere sineklik olmaz" gibi bir yanlış bilgiyi düzeltmek gereği duyuyoruz. Penceresi ahşap olan Antepli vatandaşlarımızın bilmesini isteriz ki her büyüklükte pencereye ahşap pencere sinekliği üretmekteyiz.

Bize gelen bazı yorumlardan ve bilgi almak isteyen değerli müşterilerimize bu tür bir bilgilendirmedeki karışıklığı düzeltmek istiyoruz. Ahşap görünümlü sineklik ile ahşap pencereye sineklik kavramları farklı şeylerdir. Ahşap pencereler için ürettiğimiz sineklik modellerimizin yanında ahşap görünümlü renkli pencereler için sineklik modellerimiz de bulunmaktadır.

Sineklik imalatının ilk yıllarında PVC pencereler beyaz renkte üretildiği için sineklik imalatında da beyaz pvc malzeme kullanılıyordu. PVC pencere imalatında renkli malzeme kullanılmaya başlanıldığında mecburi olarak sineklik modellerinde de renkli çerçeveler imal edildi. Halkımız hep beyaz sineklik çerçeveli sineklik modelleri kullandığından ahşap görünümlü sineklikler kafa karıştırabiliyor. Şunu kesin olarak belirtelim ki sineklikler sadece PVC pencereler özgü değil ahşap pencerelere de rahatlıkla uygulanabilir. Gaziantep Sineklik Servisi Gaziantep'te 10 farklı renkte sineklik üretimi yapmaktadır. Ahşap kapı ve pencere için sineklik taleplerinizi bize iletin, birlikte ölçü alalım, yaz sıcağında sinekliksiz kalmayın.

Unutmayın evinizi, ofisinizin pencere veya kapısı ahşap olabilir, Pencerenizin rengine uyumlu sineklik modellerinden birini monte edelim. Hem zararlılardan, kanatlılardan korunun, hem de evinizi tozdan korumuş olun.

Ahşap Pencere Sineklik hakkında daha fazla bilgi için bize Whatsapp'dan yazmak için tıklayınız.

Sineklik Ölçü Alma Tekniği

Sineklik Ölçü Alma Tekniği

Sineklik ölçü alma oldukça kolaydır. Plise (pileli) sineklik ölçüsü almak için yapmanız gereken tek şey sağ taraftaki şemayı incelemek. Şemadaki oklar nasıl ölçü alacağınızı göstermektedir.

Bir metre yardımıyla sineklik yaptırmak istediğiniz pencere veya kapının; açılan kanadını ilk önce en, sonra boy olarak ölçün.

Almış olduğunuz ölçü sinekliğinizin bitmiş olacak net ölçüsüdür. Bu ölçülerin üstüne pay eklemenize gerek yoktur.

Yardıma ihtiyacınız varsa bizi Sineklik Bölümünden Adem Usta'dan 0536 700 48 76 numaralı telefon ile detaylı bilgi alabilirsiniz

Sineklik Ölçü Alma tekniği hakkında bir ön bilgiye sahip oldu iseniz, bu bilgisi sayesinde istediğiniz sineklik çeşidi için firmamızdan fiyat alabilirsiniz.

Sineklik ölçü alma tekniği hakkında merak ettiğiniz bilgi için ya da teknik bilgi için bize Whatsapp'dan yazmak için tıklayınız.

Sineklik nasıl temizlenir?

Evimizi pencerelerden giren sineklerden korumak için ya da tuvalet camına böcekleri engellemek sineklik taktırırız. Kirlenen sinekliklerin nasıl temizleneceğini bilmiyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Evlere çeşitli sebeplerle takılan sineklikleri temizlemek her zaman zordur. Çoğu zaman sinekliklere yapışan lekeler çıkmak nedir bilmez. İşte sinekliklerde oluşan lekeleri ve yapışan tozları kolayca çıkaracak çok etkili bir yöntem.

Malzemeler: Bir kova kaynamış su, bir bardak dolusu karbonat

Yapılışı:

Bir kova suyu tamamen fokurdayana kadar kaynatalım. İçine bir dolu karbonat atalım. Köpürmeye başlayan karbonatlı suyun içine sinekliği koyalım ve bu şekilde kaynatmaya devam edelim. Sinekliğinizin tertemiz olduğunu göreceksiniz.

İkinci temizleme metodumuz ise menteşeli sineklikler içindir.

Menteşeli Sinekliğin Temizlenmesi

Menteşeli sineklik hafif yukarı kaldırılarak menteşe yuvalarından çıkartılır. Daha sonra tazyikli bir suyun altına tutularak kolay bir şekilde temizlenir. Kesinlikle fırça kullanılmaz. Bastırmadan bir kumaş parçasıyla ovalanarak tüm tozlarından kurtulur. Pırıl pırıl olmuş şekilde tekrar menteşe yuvalarına oturtarak ilk günkü gibi temiz sinekliklerinize kavuşursunuz.

Fiber glass malzemeden yapılan sineklik tülü bir çok yıkamaya dayanıklıdır. Sinekliğinizi bu şekilde yıkayabilirsiniz.

Sineklik modelleri temizliği hakkında merak ettiğiniz bilgi için ya da teknik bilgi için bize Whatsapp'dan yazmak için tıklayınız.

Gaziantep Sineklik İle Sivrisineklere Veda Edin

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sivrisineklerle daha çok haşır neşir olmak zorunda kalıyorsanız, öncelikle tatlı tatlı başlayan kaşıntılardan ve daha sonra kabaran ve acı vermeye başlayan ısırıklardan şikayetçisinizdir. Kapıları kapatmak, pencerelere tel takmak gibi çözümler sonuç vermiyorsa; Gaziantep Sineklik ile sineklerden kurtulmanın yöntemleri ile hayat konforunuzu arttırabilir, üstelik bulaşıcı hastalıklardan kendinizi koruyabilirsiniz. İşte pratikliği ve etkililiği deneyimlerle sabit olan sivrisineklerden kurtulmanın yöntemleri… Sineklik Gaziantep

 • Stor Sineklik Modelleri
 • Sürme Sineklik Modelleri
 • Menteşeli Sineklik Modelleri
 • İçe Açılır Sineklik Modelleri
 • Katlanır Sineklik Modelleri

  Sineklik çeşitlerimizden edinmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ayn gün adresinize teslim ve montaj hizmeti.

  Uygun fiyata sineklik çeşitleri Gaziantep Sineklik Servisi'nde.

  İmalatını yaptığımız Sineklik modelleri hakkında merak ettiğiniz bilgi için ya da teknik bilgi için bize Whatsapp'dan yazmak için tıklayınız.

 • Adresimiz

  Güneş Mah. 87093 nolu sokak No:57

  27070 Şehitkamil - Gaziantep

  Tel: 0536 700 48 76

  Cep: 0536 700 48 76