Gaziantep Sineklik Servisi

En Güvenilir Gaziantep Sineklik İmalatçısı

Gizlilik ve Güvenlik

*Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı: Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi, TC Kimlik No, Doğum Tarihi gibi tüm iletişim bilgileri dahil istenmektedir. Bu bilgiler fatura düzenlenmesi ve siparişlerin müşterilere ulaştırılması için talep edilmektedir.

* Tüm kullanıcı bilgileriniz SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

* Bu bilgilerin şirket tarafından nasıl kullanılacağı : Bilgileriniz ürün teslimatı amacı kullanılmaktadır. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, sunucumuzda korunmaktadır.

* Şirketin verileri üçüncü taraf şirketlere nasıl aktardığı : Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz.

* Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı : Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

* Üyelik sistemin amacı : Üyelik sisteminde amaç, sadece siparişlerin tarafımıza ulaşmasıdır.

* Web Sitemizden yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

* www./gaziantepsineklikservisi.com'a girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemize ürün / hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Gaziantep Sineklik personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

* Gaziantep Sineklik sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

* Gaziantep Sineklik bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Gaziantep Sineklik'in tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Gaziantep Sineklik bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

* Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Gaziantep Sineklik sorumlu değildir.

* Gaziantep Sineklik destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

* Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Gaziantep Sineklik'e aittir.

* Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.

* Sitemizde online ödeme işlemleri PAYTR aracılığıyla alınmaktadır. Müşteri kredi kartı bilgileri KESİNLİKLE sitemiz tarafından alınmamaktadır. Ödeme işlemi 256 Bit SSL ile güvenli bir şekilde PAY TR tarafından alınmaktadır.

Firma Profili

10 yıllık PVC ve alüminyum doğrama sistemleri deneyimi ile yapmış olduğumuz çalışmalarla Gaziantep ve tüm bölgelerine hizmet veren firmamız sineklik imalatını da devam ettirmektedir. Sürme sineklik, sabit sineklik, pileli sineklik, içe açılır sineklik, stor sineklik, portatif sineklik, menteşeli sineklik ve sineklik aksesuarları alanında üretim, montaj ve tamiri yapmaktadır.

Üretmiş olduğumuz sineklik modelleri ile ofis ve evlerimizin içine haşerelerin girmesini önleyebilirsiniz. Sineklik modellerimizi yaz - kış kullanabilirsiniz. Kapı ve pencerenizin yapısı ve biçimine uygun Sineklik modellerimiz ile yaz boyunca haşerelerden direkt olarak kurtulmanın mutluluğu ve rahatlığı içinde olacaksınız. Yaz aylarında aklımızı başımızdan alan haşereler, sivri sinekler ve kara böcekleri artık evinizin içinde görmeyeceksiniz. Gaziantep Sineklik Sistemleri ile sizler de evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Gaziantep merkezinden tüm ilçelere pvc kapı ve pencere imalatı ve sineklik imalatı ile hizmet vermekteyiz. Servis araçlarımız ve sertifikalı ustalarımız ile gün içinde yanınızdayız. Duşakabin, Sineklik, PVC Doğrama, Alüminyum Doğrama, Parke, Cam Balkon ve diğer tüm tamir tadilat işlerinizi itina ile yapmaktayız.

İmalatını yaptığımız sineklik modelleri
-İçe Açılır Sineklik
-Kedi Sinekliği
-Menteşeli Sineklik
-Plise Sineklik
-Sabit Sineklik
-Stor Sineklik
-Sürme Sineklik
-Dekoratif sineklik

İmalatını yapmış olduğumuz sineklik çeşitleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere Whatsapp'dan bizlere ulaşabilirsiniz

Adresimiz

Güneş Mah. 87093 nolu sokak No:57

27070 Şehitkamil - Gaziantep

Tel: 0536 700 48 76

Cep: 0536 700 48 76